Він вирішив не називати конкретних імен, втім виділив одну особу, яка зараз розколює суспільство – депутат Олексій Гончаренко. Водночас, за словами артиста, потрібно слухати, дивитися й читати тих, завдяки кому люди стають кращими.

Цікаво Є такі доволі часто, – Коля Сєрга висловився про артистів, які бояться їхати на фронт

Коля Сєрга зізнався, кого він вважає лідерами думок

Військовий поділився, що він радить прислухатися до тих людей, які позитивно впливають на слухачів.

Тих, слухаючи кого, ми відчуваємо, що стаємо кращими. Стаємо чеснішими, стаємо людянішими. Хто заряджає нас на конкретні дії, тих і потрібно слухати,
– зазначив артист.

Водночас виконавець наголосив, що слід ставити собі "імунітет, броню".

Так, військовий запропонував людям, які читають новину, що викликає сильні емоції, ставити собі запитання: "Кому це вигідно? Хто б хотів, щоб я відчув саме таку емоцію". І намалювати людини, яка є ініціатором матеріалу, який ви прочитали. На думку військового, це чудово працює, оскільки "ти одразу починаєш критично аналізувати текст, який прочитав".

Інтерв'ю з Колею Сєргою: дивіться відео онлайн

"Культурний десант" і його учасники

  • Коля Сєрга став ключовою фігурою у створенні "Культурного десанту".
  • До цього об'єднання долучилося вже чимало артистів. Зокрема, Олександр Чемеров, Олександр Ярмак, Світлана Тарабарова, Павло Вишебаба та багато інших знаменитостей.
  • Вони з метою зміцнення духу та психологічного стану військовослужбовців їздять з концертами вздовж усієї лінії фронту та в місця реабілітації.