Одними з перших гостей весілля принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка стали колишні дівчата принца Гаррі (двоюрідного брата нареченої) – Челсі Деві і Крессида Бонас.

Читайте також: Весілля принцеси Євгенії: онлайн-трансляція королівського весілля

Як відомо, з Челсі Деві принц Гаррі познайомилися ще тоді, коли вчилися в сусідніх школах, а їхні стосунки тривали з 2004 року по 2011-й. Дейві також супроводжувала принца Гаррі на весіллі Кейт Міддлтон і принца Вільяма.

На весілля принцеси Євгенії Йорської Челсі Деві обрала чарівну сукню темно-синього кольору, яка виділялась красивим мереживом на рукавах та поверх всієї сукні. Її образ доповнював чарівний капелюшок, який вона втримувала від сильних поривів вітру.


Челсі Деві на весіллі принцеси Євгенії (ліворуч)


Челсі Деві на весіллі принцеси Євгенії (крайня ліворуч)

Схожий образ такого ж кольору Челсі Деві продемонструвала на весіллі принца Гаррі та Меган Маркл, яке відбулось 19 травня 2018 року.


Челсі Деві на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл

Щодо актриси Крессиди Бонас, то в принца Гаррі роман з жінкою тривав з 2012 року по 2014. Сьогодні Крессида прибула у Віндзор світло-синій сукні з чорним орнаментом, доповнивши наряд капелюшком та клатчем.


Крессида Бонас на весіллі принцеси Євгенії (ліворуч)

Нагадаємо, що 27-річна внучка королеви Єлизавети II перебувала в стосунках з Джеком Бруксбенком вже сім років, а в січні цього року пара заручилась. Весілля принцеси Євгенії і бізнесмена Джека Бруксбенка відбудеться сьогодні, 12 жовтня, у Віндзорському замку в каплиці Святого Георгія – там же, де в травні вінчалися принц Гаррі і Меган. Наречена принцеса Євгенія є дев'ятою в лінії успадкування трону і має право зберегти свій титул після одруження або ж взяти прізвище чоловіка.