34-річний італієць вже оприлюднив на власній сторінці в інстаграмі декілька чуттєвих світлин з коханою, автором яких став фотографом Міссан Гарріман в Роял-лодж у Віндзорі. На чорно-білих світлинах щаслива пара обіймає одне одного, цілується та тішиться щасливій події.

Читайте також: Принцеса Беатріс заручилась: хто став обранцем внучки Єлизавети II

"Ти ніколи не будеш одна, моя кохана, моє серце – твій дім. Рука в руку, сьогодні, завтра і назавжди!", – написав під кадрами коханий принцеси.


Нові фотографії принцеси Беатріс та Едоардо Мапеллі Моцці / Фото: Міссана Гаррімана

Якщо фотографії, якими сповістили світ про весілля, були більш офіційними, то на цих кадрах пара постала такою, якою вона є у стосунках – щирою, безпосередньою і трішки кумедною. Варто додати, що для "неофіційної" зйомки принцеса Беатріс одягнула менш святкову сукню, ніж на фотографіях із заручин, а на її руці ще не виднілось розкішне заручальне кільце з діамантами.


Принцеса Беатріс одружується / Фото: принцеси Євгенії

Читайте також: Принцеса Беатріс заручилась: що відомо про внучку Єлизавети ІІ

Що відомо про стосунки принцеси Беатріс та Едоардо Мапеллі?Після церемонії одруження принцеси Євгенії та її нареченого – підприємця Джека Бруксбенка, королівська сім'я та журналісти не могли дочекатись, коли ж принцеса Беатріс зустріне свого обранця. Вже у березі 2019 року вона з'явилась на публіці в компанії італійця Едоардо, з яким офіційно підтвердила стосунки. Сталось це на благодійному вечорі в Національній портретній галереї Лондона. Пара була знамома ще з дитинства, але зав'язала роман лише нещодавно. Відомо, що чоловік вже має 2-річного сина та одного разу освідчувався матері дитини, але згодом почав зустрічатись з принцесою Беатріс.

Весілля зарученої пари відбудеться у 2020 році, найімовірніше, навесні, як це було у випадку з Меган Маркл (19 травня).