Тіна Кароль прокоментувала, як так вийшло, що росіяни були у знімальній команді. Сам кліп на нову пісню Honey & Мед Тіни Кароль можна подивитися тут.

До теми O'Torvald випустив першу за два роки пісню "Дихай": що сталося з Женею Галичем у кліпі

У соцмережах обговорили новий кліп артистки, який спровокував скандал. З'ясувалося, що серед знімальної групи у кліпі Тіна Кароль було щонайменше троє росіян.


У зйомках кліпу Кароль брали участь росіяни / Фото з телеграму "Культурна прачечна"

Як Тіна Кароль пояснила ситуацію

У Telegram-каналі зірки з'явилося відеозвернення, у якому артистка пояснила, чому росіяни мають відношення до зйомок її кліпу.

За її словами, кліп вона замовляла в українського режисера Генрі Ліпатова, у якого є своя компанія Beverly.films в Америці. Тіна Кароль зізнається – не знала про те, що в цій компанії працюють росіяни.

Над кліпом працює команда, до якої у мене залученості взагалі немає. Всіх цих людей я не знаю і з ними не дотична. Дякую всім, хто показав мені сьогодні, що люди у цій компанії виявилися чи з російським громадянством, чи як… зараз я розбиратимуся. Мені так само неприємно,
– сказала Кароль.

Співачка наголосила, що вона на культурному фронті перебуває від 2014 року і "жодної зради немає". Окрім того Кароль пообіцяла, що невдовзі з'явиться вибачення від режисера Генрі Ліпатова.

До слова, зараз Тіна Кароль готується вдруге вийти на сцену Євробачення-2023. Артистка працює як над номером та новим вбранням. Дизайнер Іван Фролов вже показав можливий варіант: це червоне вбрання, натхненне її сукнею з конкурсу у 2006 році.