1 лютого настав Китайський Новий рік-2022! На зміну року Білого Металевого Бика прийшов рік Синього Водяного Тигра.

До слова У спортивному костюмі: Кейт Міддлтон зіграла регбі

Принц Чарльз і Камілла відсвяткували Новий рік

До масових святкувань Нового року у Лондоні приєдналися принц Уельський та герцогиня Корнуольська. Вони відвідали Китайський квартал, у якому було весело та людно.


Принц Чарльз і Камілла / Фото Getty Images

Принц Чарльз і Камілла прогулялись Чайнатауном, відвідали китайський ресторан та місцевий супермаркет. Також вони поспілкувалися з людьми, що святкували Новий рік.

Для виходу у світ герцогиня Камілла одягнула червону сукню довжини міді та пальто. Принц Чарльз натомість одягнув світлу сорочку, краватку та синій костюм у смужки. Подружжя завершило свої образи яскравим шарфом.

Принц Чарльз привітав з Новим роком

Майбутній монарх також поділився привітанням з нагоди Китайського Нового року.

"Ми з дружиною хотіли б побажати щасливого, здорового та успішного Нового року всім жителям Китаю та всім, хто святкує новий місячний рік у всьому світі. Оскільки ми вступаємо в рік Тигра, відомий своїми сміливими діями та прагненням до викликів та пригод, я сподіваюся, що весь світ зробить цей рік роком дій", – побажав принц Чарльз.

Давайте разом створимо найкраще майбутнє для всіх наших дітей, змінивши наш спосіб життя. І будемо працювати, щоб бути в гармонії з природою та планетою,
– додав він.