Ван-Фан дала інтерв'ю разом з делегацією проросійських блогерів та журналістів з Китаю. Співачка в ефірі російського телеканалу пояснила, чому відвідала Маріуполь, передає 24 Канал.

Не пропустіть "Співає на кістках": китайська співачка цинічно виступила в зруйнованому драмтеатрі в Маріуполі

Висловилася Ван-Фан доволі цинічно. Вона не звернула увагу на те, що це саме Росія вбила невинних людей і щодня тероризує українські міста.

Співачка заявила, що вона давно хотіла відвідати Маріуполь.

Коли я побачила в ЗМІ, що нацисти вбивають дітей Донбасу, це викликало у мене бурю гнівних емоцій. Я весь час хотіла приїхати на Донбас та подивитись, як там живуть люди та діти,
– розповіла Ван-Фан.

Схоже, китаянку зовсім не бентежить те, що це Росія 9 років тому напала на Україну і продовжує щодня вбивати наших людей та дітей.

Що Ван-Фан робила в Маріуполі

  • Крім виконання пісня "Катюша" на руїнах драмтеатру Маріуполя, китайська співачка також зустрілася з ватажком донецьких бойовиків Пушиліним та вручила йому подарунки.
  • Проте "з міркувань безпеки" Ван-Фан навіть не залишилася у тимчасово окупованому Маріуполі на вечір та вирушила до захопленого Криму.
  • На цей візит відреагували в МЗС України. Там заявили, що приїзд незаконний, адже грубо порушує українське законодавство, а також ініціювали заборону в'їзду до України таких китайських "гастролерів". Речник МЗС Олег Ніколенко назвав виконанні пісні на руїнах драмтеатру Маріуполя прикладом повної моральної деградації.