Скандальний виконавець Філіп Кіркоров, який їздив в окупований Крим та відверто вважає його російським, все-таки не може приїхати до України.

Зверніть увагу Любителька Росії Лобода підтвердила концерт в Одесі

Чи є Кіркоров у "чорному списку"

На офіційному сайті Мінкульту, де є весь перелік осіб, які загрожують національній безпеці України, Філіпа Кіркорова немає. Водночас, йому заборонено в'їжджати до України терміном на 3 роки. Про це 24 каналу повідомили в СБУ.

Кіркоров не може їздити до України. Але оскільки у "чорному списку" його немає, в Україні можна транслювати фільми за його участю, концерти та пісні.

Філіп Кіркоров та "чорний список": що відомо

  • 22 червня співака та продюсера, який підтримує окупацію Криму, заперечує територіальну цілісність та суверенітет України, внесли до переліку осіб, які загрожують національній безпеці України.
  • У СБУ пояснили, що таке рішення прийнято через регулярне відвідування артистом Криму та визнання півострова як російського.
  • Сам Кіркоров емоційно відреагував на внесення до "чорного списку". Він звертався до поширених спекулятивних фраз про те, що музика "поза політикою" і її не можна заборонити.
  • Після скандального відео виконавцю нібито дозволили в'їзд в Україну – він зник з переліку осіб, що загрожують нацбезпеці. Кіркоров у відповідь подякував українцям за любов.