Світська левиця не розповіла, коли саме зіткнулась із COVID-19. Однак відомо, що вся сім'я дуже важко переносила хворобу.

До теми Персонал Кім Кардашян подав на неї до суду

Кім Кардашян з дітьми хворіла на коронавірус

Знаменитість поділилась, що найпершим захворів її 6-річний син Сейнт, який заразився коронавірусом у школі. Він сильно кашляв та плакав. Кардашян дуже хвилювалась, що хвороба пошириться на всю родину, але це й сталося.

Згодом інфікувалися COVID-19 і решта дітей. Зокрема, 7-річну Норт почало нудити, а після цього погіршилося самопочуття самої Кім, 2-річного Псалома і 3-річної Чикаго. Позитивні тести на коронавірус підтвердили новину.

Через це зйомки реаліті-шоу "Сімейство Кардашян" змушені були відкласти на 2 тижні. Світська левиця важко переносила хворобу – вона мала високу температуру. Але згодом вся сім'я успішно подолала коронавірус.

Кім Кардашян
Кім Кардашян з дітьми / Фото з інстаграму зірки

Коронавірус в інших членів сім'ї

  • Після гучної вечірки на приватному острові, присвяченої 40-річчю світської левиці Кім Кардашян, Хлої Кардашян оголосила, що хворіла на коронавірус у березні 2020 року.
  • Сестра Кім та мама Кріс Дженнер зізнались, що вона почувалась дуже погано, була налякана і нервувала. З симптомів зірка мала блювоту, кашель, приливи жару та холоду й страшні головні болі.
  • Приблизно у той самий час хворів Каньє Вест. Ще тоді Кім Кардашян доглядала за чоловіком, хоч це було для неї "страшно і незрозуміло".