Реаліті-зірка Кім Кардашян заробляє на життя не лише рекламою у мережі Instagram, на сторінку якої підписано 213 мільйонів користувачів. Чималу частку прибутків їй приносить дохід з косметичного бренду KKW Beauty та з марки білизняного одягу Skims.

Варто знати Forbes назвав найбагатших людей світу: імена дебютантів та лідерів

Згідно з інформацією рейтингу Forbes, дохід 40-річної зірки зріс до 1 мільярда доларів останнього року. Ще у жовтні 2020 року її статки складали 780 мільйонів доларів. Але прибутковий бізнес, рекламні угоди, участь в сімейному реаліті-шоу "Сімейство Кардашян" та низка інших рекламних інвестицій різко підвищила її прибуток.

Що відомо про компанії KKW Beauty і Skims?

KKW Beauty

Косметичну компанію KKW Beauty Кім Кардашян заснувала у 2017 році вслід за своєю сестрою Кайлі Дженнер, яку та створила у 2014 році. Завдяки прибуткам з компанії, Кайлі певний час теж мала статус мільярдерки, але після перерахунку у Forbes, у її статках не дорахувались мільйонів, тому її позбавили цього статусу.

Для розкрутки косметичного бренду Кім використала ту ж модель, що й Кайлі – промоція та реклама продукції здебільшого у соціальних мережах. Вона почала з виробництва контурних наборів для обличчя, а у 2018 році почала випускати тіні для повік, консилери, губні помади і парфумерію. У 2020 році вона продала 20% акцій KKW Beauty косметичному конгломерату Coty за 200 мільйонів доларів.

Skims

Щодо Skims, то це компанія з виробництва корегувальної спідньої білизни. Її часто одягають голлівудські зірки для підкреслення стрункості фігури та зменшення недоліків на тілі. Компанію Кім Кардашян запустила у 2019 році, прийнявши інвестиції зірок Наталі Массан з Net-a-Porter і Ендрю Розен з Theory. Коли ж у світі розпочалась пандемія коронавірусу, у Skims переключили виробництво з білизни для корегування фігури на зручний домашній одяг.

Кардашян теж тут володіє контрольним пакетом акцій Skims, але не розкриває свої доходи. Втім, статки компанії деякі експерти оцінюють у 500 мільйонів, 225 з яких належить Кім.

Інший дохід

  • Щороку з 2012 року вона заробляє не менше 10 мільйонів доларів до вирахування податків, завдяки виплатам від реаліті-шоу Keeping Up With the Kardashians ("Сімейство Кардашян);
  • Зокрема певний час їй приносив дохід мобільний застосунок Kimoji, який наразі не працює;
  • Світська левиця володіє трьома об'єктами в Калабасасі, Лос-Анджелес;
  • Має також акції компаній Disney, Amazon, Netflix і Adidas, які її чоловік Каньє Вест подарував на Різдво у 2017 році. Наразі з чоловіком у неї шлюборозлучний процес.