Як повідомляє британське видання The Stage, театралізоване дійство розповість людям про короля Георга II, його дружину Керолайн і коханку Генріетте Говард. Історія цього любовного трикутника XVII століття була однією з найскандальніших в історії монархії, тому саме її захотіли розкрити представники трупи Les Enfants Terribles.

Дивіться також: Єлизавета II показала спільне фото з трьома спадкоємцями

До створення спектаклю залучили 11 акторів, які й виконають головні ролі та передадуть атмосферу того часу. Очікується, що у виставі також залучать будинок принца Вільяма та Кейт Міддлтон. Всього спектакль із назвою United Queendom буде тривати 90 хвилин. Стартуватимуть покази з 26 лютого 2020 року та триватимуть до останнього дня березня.

Зазвичай ми створюємо власні декорації і свердлимо їх, щоб прокладати кабелі, але тут цього не станеться. Ми повинні проявити креативність і винахідливість, щоб використовувати в постановці ті елементи для світла і музики, що вже є в палаці,
– поділилась креативний продюсер Les Enfants Фіона Поррітт.

Як відомо, на території Кенсінгтонського палацу розташовані 13 окремих резиденцій членів королівської родини. Найбільшим маєтком тут є апартаменти принца Вільяма і Кейт Міддлтон, які мають 20 кімнат із видом на парк. Подружжя оселилось у будинку одразу після народження принца Джорджа, а герцогиня Кембриджська дещо змінила інтер'єр резиденції.


Палац принца Вільяма і Кейт Міддлтон / Visit Britain

Окрім цього, на території Кенсінгтонського палацу розташовані розкішні котеджі молодят принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка, принца Майкла Кентського і принцеси Марі та інших представників монархії. Тому потрапити на закриту територію королівської родини – це унікальна можливість для громадськості.


Де живуть представники королівської родини / Business Insider

До слова, принц Гаррі та Меган Маркл відмовились від своєї частини Кенсінгтонського палацу. Королева Єлизавета ІІ віддала герцогам Сассекським свою резиденцію у Віндзорі, де пара оселилась на початку 2019 року.