Фото з чотирма поколіннями королівської сім'ї, заявилося на сторінці The Royal Family в інстаграмі. Автором знімка став фотограф Рональд Маккечні.

Читайте також: У зручній сукні від Michael Kors: Кейт Міддлтон завітала у пологовий будинок в Лондоні – фото

З новим роком! Новий портрет королеви і принца Уельського, герцога Кембриджського і принца Джорджа був випущений на честь початку нового десятиліття. Бажаємо всім нашим підписникам щасливого і здорового 2020 року!
– йдеться у підписі.

Як відомо, світлина була зроблена напередодні католицького Різдва, коли Єлизавета II зі своїми трьома спадкоємцями – принцом Чарльзом, Вільямом і Джорджем – готувала пудинги в рамках благодійної акції королівського британського легіону "Разом в Різдво". Британська сім'я спекла один із 99 десертів, які відправили у військові частини Великобританії та країн Співдружності націй.

Додамо, що схоже фото з'являється лише вдруге в історії. Раніше у 2016 році Маккечні також сфотографував британську королеву з сином принцом Чарльзом, онуком і правнуком. Але тоді принцу Джорджу було лише два роки. У коментарях до нового портрету шанувальники помітили, як підріс старший син принца Вільяма і Кейт Міддлтон.


Єлизавета II показала спільне фото з трьома спадкоємцями / Instagram / @theroyalfamily