Святкова церемонія відбувається у Віндзорського замку, а таїнство вінчання – в каплиці Святого Георгія. До місця проведення королівського весілля прибувають запрошені гості. Серед них – і близькі родичі принцеси Євгенії.

Читайте також: Весілля принцеси Євгенії: онлайн-трансляція королівського весілля

Хоч багато ЗМІ пророкували, що Кейт Міддлтон не прийде на королівське весілля через пологи рідної сестри Піппи, однак герцогиня Кембриджська все ж з'явилась у Віндзорському замку з іншими гостями церемонії. Дружина принца Вільяма покрасувалась перед фотографами у яскравій рожевій сукні від Alexander McQueen. За традицією, свій образ чарівна Кейт доповнила елегантним капелюшком та взуттям на підборах.

До слова, сьогодні у Віндзорі досить вітряно, тому дорогою до каплиці плаття герцогині Кембриджської трішки піднялось, оголивши її стрункі ноги. Окрім цього, принц Вільям, який крокував поруч зі своєю дружиною, теж ледь втримував піджак. Вже у каплиці Святого Георгія родичі принцеси Євгенії сіли поруч з герцогами Сассекськими – принцом Гаррі та Меган Маркл.


Кейт Міддлтон та прицн Вільям на королівському весіллі / Getty Images


Кейт Міддлтон та принц Вільям / Getty Images


Яскравий образ Кейт Міддлтон / Getty Images


Чарівні герцоги Кембриджські / Getty Images


Принц Вільям та Кейт Міддлтон в церкві Святого Георгія

Варто зазначити, що і вагітна Піппа Міддлтон прийшла на королівське весілля. Вона вбрала зелену сукню з рукавами та витончений капелюшок. Сестра герцогині Кембриджської взула туфлі на чималих підборах, чим неабияк здивувала громадськість, адже її пологи можуть початись з дня на день.


Вагітна Піппа Міддлтон
/ Getty Images

Нагадаємо, що 27-річна внучка королеви Єлизавети II перебувала в стосунках з Джеком Бруксбенком вже сім років, а в січні цього року пара заручилась. Весілля принцеси Євгенії і бізнесмена Джека Бруксбенка відбудеться сьогодні, 12 жовтня, у Віндзорському замку в каплиці Святого Георгія – там же, де в травні вінчалися принц Гаррі і Меган. Наречена принцеса Євгенія є дев'ятою в лінії успадкування трону і має право зберегти свій титул після одруження або ж взяти прізвище чоловіка.