Елегантна та завжди з ідеальною укладкою – такою Кейт Міддлтон бачать журналісти та прихильники. Вкрай рідко герцогиня Кембриджська робить стильні зачіски, а коли все ж постає перед громадськістю із зібраним волоссям, то додає до образу капелюшок. Журналісти The Daily Mail знайшли цьому пояснення.

Читайте також: Кейт Міддлтон завітала до церкви в чарівному осінньому образі: фото

За їхніми даними, тільки один раз Кейт Міддлтон вийшла в світ, зробивши буденну зачіску. Сталось це у 2011 році. Придивившись до світлин, журналісти помітили, що під волоссям герцогині приховується чималий шрам. Тоді Кенсінгтонський палац одразу ж дав коментар представникам ЗМІ, заявивши, що Кейт Міддлтон в дитинстві перенесла операцію. Деталей хірургічного втручання королівська сім'я вирішила не розголошувати.


Кейт Міддлтон, фото 2011 року

"Я сумніваюся, що це результат будь-якого серйозного захворювання. Думаю, що це наслідки артеріовенозної вади розвитку", – розповів британський хірург Джон Скарр.

Тепер Кейт Міддлтон ретельно приховує свій шрам розкішним волоссям. Також герцогиня Кембриджська частенько радує своїх прихильників виходами у стильних капелюшках, які дружина принца Вільяма підбирає спеціально до свого вбрання.


Капелюшки Кейт Міддлтон