Як відомо, 22 січня, герцогиня Кембриджська розпочала день з анонсованого візиту до дитячого садочка London Early Years Foundation. Вихід Кейт Міддлтон пройшов у рамках благодійної програми, спрямованої на покращення системи виховання майбутнього покоління. Представниця монархії залюбки допомогла працівникам садочка подати малюкам сніданок та обговорила питання харчування з молодими батьками.

До теми: Сучасна принцеса: як змінювався стиль Кейт Міддлтон після королівського весілля

Та не тільки чуттєва зустріч привернула увагу журналістів. Кейт Міддлтон доповнила свій образ новою прикрасою у вигляді медальйона. Особливістю ювелірного виробу з золота було те, що на круглій пластині були вигравіювані перші літери імен її нащадків – Джорджа, Шарлотти та Луї. Зробили це спеціально на замовлення королівської родини.


Кейт Міддлтон показала особливу прикрасу / Getty Images

Можливо, ювелірний виріб так би і залишився у тіні образу Кейт Міддлтон, якби не ефектне вбрання. Герцогиня Кембриджська красувалась перед камерами у чорній водолазці, на якій золотий виріб виглядав дуже стильно.

Цікаво, що дружина принца Вільяма знову показала стильний образ із мас-маркету. Спідницю з леопардовим принтом та плісе вона обрала з колекції Zara. Окрім цього, Кейт Міддлтон одягнула трендове пальто кольору кемел від бренду Massimo Dutti. Чоботи на підборах з гострим носком завершили приголомшливий look герцогині Кембриджської.


Ефектний образ Кейт Міддлтон / Getty Images


Кейт Міддлтон у Лондоні / Twitter / @KensingtonRoyal


Стильний вихід Кейт Міддлтон / Twitter / @KensingtonRoyal