У рамках свого 24-годинного туру герцогиня вже встигла відвідати школи Henley Montessori, дитячий садок St Paul's Nursery в робочому районі Балолл Хіт, а також Музей науки в Бірмінгемі. Вона присвятила час розвагам з дітьми, стверджуючи важливість становлення наймолодших членів суспільства.

Важливо: Кейт Міддлтон анонсувала запуск благодійного проєкту: який образ герцогиня обрала для виходу

Проте Кейт Міддлтон швидко відправилася у нову самостійну поїздку без супроводу чоловіка принца Вільяма. Сьогодні, 22 січня, ранок вона розпочала з візиту в дитячий сад London Early Years Foundation в Саутуорк, де допомогла працівникам подати дітям сніданок та обговорила питання харчування з батьками.

Згодом вона прибула до дитячого центру Ely&Caerau в Кардіффі. Там герцогиня Кембриджська поспілкувалася з батьками малюків корекційних груп, аби зрозуміти, яку роль для них відіграє центр.


Кейт Міддлтон під час 24-годинного туру / Getty Images

Під час добового туру Кейт Міддлтон встигає змінювати образи, постаючи у нових елегантних вбраннях. Від попередньої поїздки вона не змінила лише укладку з легкими локонами, а яскраву сорочку замінила на більш стриманий одяг.

Герцогиня Кембриджська постала у довгому приталеному пальто пісочного відтінку від Massimo Dutti, вартість якого оцінили у 194 долари. Його Кейт поєднала з чорною володазкою, спідницею довжини міді з леопардовим принтом та високими замшевими чоботами на підборах. Свій стриманий образ вона доповнила золотою підвіскою з медальйоном та каблучкою з сапфіром.


Кейт Міддлтон під час 24-годинного туру / Getty Images


Кейт Міддлтон під час 24-годинного туру / Instagram / @princewilliam_ina

Нагадаємо, що робоча поїздка приурочена до запуску її благодійної програми під назвою #5BigQuestions. Вона передбачає дослідження завдяки анкетуванню населення по всій Великобританії. Люди зможуть висловити свої поради про виховання майбутнього покоління.