Принц та принцеса Уельські разом відвідали церемонію вручення кінонагород BAFTA-2023. Кейт Міддлтон не тільки зачарувала стильним образом, але й здивувала проявою почуттів до чоловіка.

До теми Чарльз ІІІ відвідав бійців ЗСУ, які навчаються у Британії: перше відео

Кейт пофліртувала з принцом Вільямом

Під час проходу червоною доріжкою Кейт начебто простягнула руку до принца Вільяма, а потім легенько поплескала його нижче спини. Цей вияв почуттів був несподіваним, адже зазвичай подружжя строго дотримувалось королівських протоколів та вкрай рідко демонстрували любов.

Кейт поплескала Вільяма по спині: відео

Королівські експерти пишуть, що принцеса Уельська була розслабленою та щасливою на червоній доріжці. Також вона тримала за руку принца Вільяма.

  • Нагадаємо, що на червону доріжку BAFTA-2023 принцеса Кетрін повторила образ та обрала білу сукню довжини максі від Alexander McQueen. Також вона додала до білої сукні довгі чорні оперні рукавички.
  • Нещодавно принц Вільям пожартував з дружини, що розвеселило мережу. Під час візиту до благодійної організації Кейт Міддлтон бесідувала з волонтерами, а принц Вільям сортував їжу. У певний момент він підійшов до дружини й пожартував: "Перепрошую, тут забагато балаканини". Зауваження принца Уельського не викликало у принцеси обурення – вона лише розсміялась разом з волонтерами, що стояли поряд.