Принцеса Уельська, яка нещодавно самостійно провела робочу зустріч, з'явилась на публіці разом з принцом Вільямом. Подружжя відвідало організацію Windsor Foodshare, що надає підтримку сім'ям.

Читайте також Королева Летиція підкорила елегантним образом на прийомі у палаці: фото розкішного виходу

Новий вихід Вільяма та Кейт

Принц та принцеса Уельські спілкувалися з волонтерами, а також долучилися до їхньої роботи – сортували їжу, яку пожертвували на благодійність, та пакували посилки, які відправлятимуть малозабезпеченим.

У процесі Кейт Міддлтон бесідувала з волонтерами, а принц Вільям сортував їжу. У певний момент він підійшов до дружини й пожартував: "Перепрошую, тут забагато балаканини". Цей жарт він супроводив характерним жестом, продемонструвавши дзьоба.

Зауваження принца Уельського не викликало у принцеси обурення – вона лише розсміялась разом з волонтерами, що стояли поряд. Цей момент потрапив на відео.

Вільям пожартував з дружини: дивіться відео онлайн

Образ принцеси Уельської

Кейт Міддлтон для робочого виходу обрала стильний аутфіт. Вона постала у чорних штанах зі стрілками та ременем на талії та малиновим джемпером із горловиною від бренду Hobbs. Зверху Кетрін одягнула пальто такого самого відтінку та бренду за 370 доларів.

Образ доповнили туфлі-човники, лаконічні аксесуари, звична зачіска та макіяж.


Кейт Міддлтон / Фото з інстаграму подружжя