У ЗМІ кажуть, що на це герцоги Кембриджські вимушені були піти через дітей, які, ймовірно, без батьків, не хотіли летіти окремо. Але саме це є великим порушенням, адже згідно з королівським протоколом, спадкоємцям престолу не рекомендують пересуватись в одному транспорті. Так монархія намагається уникнути загибелі претендентів на корону внаслідок нещасного випадку.

Читайте також Британські монархи: королівські спадкоємці, які мають право на трон

Зазначимо, що принц Вільям – старший син принца Чарльза, який після смерті Єлизавети II колись теж стане престолонаступником. У виданнях неодноразово говорили про те, що Чарльз, який перший по праву отримає корону, одразу передасть її своєму сину Вільяму, оскільки той молодший і має чудовий зв'язок з громадськістю. А от після Вільяма корона повинна перейти його старшому сину Джорджу, або доньці Шарлотті чи сину Луї в разі екстрених випадків.


Принц Вільям з сином принцом Джорджем / Фото Getty Images

Варто додати, що Єлизавета II ніколи не пересувається сухопутним чи повітряним транспортом зі своїми спадкоємцями, аби уникнути трагедії зі своїми рідними.

Цікаво Страждає не тільки Меган Маркл: які королівські правила дивують у XXI столітті

  • Герцоги Кембриджські вже не вперше порушують королівський протокол – у грудні 2018 року вони прибули власним авто на святковий обід на честь Різдва, а позаду них сиділи принц Джордж та принцеса Шарлотта.