Кенсінгтонський палац поділися черговим роликом на офіційній сторінці королівського подружжя в інстаграмі. Кейт Міддлтон подякувала усім сім'ям, батькам та опікунам за важливу роботу, яку вони щоденно виконують у вихованні дітей.

Дивіться також У розкішній ліловій блузі: Кейт Міддлтон зачарувала елегантним вбранням – фото

Також Кетрін висловила подяку всім, хто працює для підтримки цих сімей і дітей. Адже це колосальна праця, яка вимагає відданості. Не кожному вдасться повірити в результат, який може бути не повністю відчутний протягом цілого покоління. Проте уся ця робота спрямована не на швидку, а на велику перемогу.

Це для щасливішого, здорового суспільства та дітей. Тільки, працюючи разом, ми можемо забезпечити стійкі зміни для наступних поколінь. Оскільки я справді вірю, що великі зміни починаються з малих,
– сказала герцогиня Кембриджська.

Класичний look Кейт Міддлтон

Звісно, що особливу увагу Кетрін приділила своєму вбранню. Перед камерою вона позувала у молочній кофті та чорних штанах. Витончену талію підкреслила за допомогою ременя в тон штанів. Таке вбрання Кейт Міддлтон довершила подовженим піджаком бурякового кольору.

Щодо зачіски, то дружина принца Вільяма вклала волосся у красиві локони, які спадали на плечі. На обличчі вона зробила макіяж з акцентом на очах – нафарбувала їх тінями, а на губи нанесла матову помаду. Серед аксесуарів look герцогині доповнювали сережки з великими перлами.