Через пандемію коронавірусу королівська родина здійснює обмежену кількість публічних виходів, тому свою діяльність більшість представників британських монархів перенесли в онлайн-формат. Найактивніше проявляє себе в соцмережах Кейт Міддлтон, яка вже п'ять днів поспіль публікує звернення до громадян на офіційній сторінці герцогів Кембриджських в інстаграмі. Приводом для нового допису стали запитання британців щодо дитячої організації Early Years, на які Кейт Міддлтон відповіла віртуально.

До теми У білому вбранні: Кейт Міддлтон продемонструвала бездоганний образ – відео

"Я просто хочу сказати величезне спасибі всім, хто надіслав свої запитання. Тут їх величезна кількість, і до них прикріплено безліч чудових смайликів", – наголосила герцогиня Кембриджська Вона поділилась, що завдяки опитуванню познайомилася з великою кількістю дивовижних сімей та отримала дуже цінний батьківський досвід.

Елегантний образ Кейт Міддлтон

Для появи перед громадськістю вона обрала розкішний look. На ній шовкова блуза неймовірного лілового кольору від італійського дому моди Gucci. Родзинкою вбрання стала краватка-бант. Герцогиня Кембриджська довершила блузу класичними штанами чорного кольору.

Безумовно, особливу увагу вона приділила макіяжу та зачісці. Перед камерою вона позувала з легкою вишуканою укладкою та макіяжем з акцентом на очі – чорними стрілками. З аксесуарів Кейт Міддлтон обрала лише перстень з діамантом, який фантастично поєднувався з благородним ліловим кольором блузи.