Емоційний допис в інстаграм Кейт Босворт розпочала з запитань, які іменували старт їхніх стосунків: "Ти хочеш розділити бургер?", "Як щодо того, щоб випити віскі?". Так, акторка показала, що вони з Майклом Полішем цінують їхню "епічну" історію кохання та поважають одне одного.

Читайте також Офіційно розлучилась: Ірина Білик поділилась відвертими зізнаннями й архівними фото

Ми ще ніколи не були так закохані й глибоко вдячні одне одному, як в цьому рішенні розлучитися. Сьогодні ми тримаємося за руки так само міцно, як в день нашого весілля,
– написала Кейт Босворт.

"У процесі розставання ми зрозуміли, що наша любов ніколи не закінчиться. Зв'язок не може просто зникнути. Любов стає сильнішою, а серця – ширшими", – додала зірка фільму "Блакитна хвиля".

Кейт Босворт розповіла, що вони з Майклом Полішем будуть спілкуватися й працювати разом. Ба більше, за словами зірки, не обійдеться без дзвінків о 4 ранку. На її думку, їхнє кохання перевершило всі очікування й еволюціонувало в щось більше.

Що відомо про стосунки Кейт Босворт і Майкла Поліша

  • Нині 38-річна акторка і 50-річний режисер познайомились 2011 року, коли Кейт пройшла проби й отримала роль в його драматичному фільмі "Біг-Сюр".
  • Закохані зустрічались всього два роки, а в серпні 2013 року зіграли весілля. Церемонія відбувалась просто неба на ранчо в місті Філіпсбург, що в штаті Монтана.
  • У Кейт Босворт і Майкла Поліша немає спільних дітей. Режисер має 23-річну доньку Джаспер, яка народилась у його першому шлюбі з візажисткою Джо Стреттелл.

Інформація з Vanity Fair