Про це повідомляє журнал People.

Як відомо, кохання Орланда Блума та Кеті Перрі нагадує багатосерійний фільм: закохані то розходились, то знов поводили час разом. Так, пара розірвала стосунки у лютому 2017 року, а вже у серпні відвідала концерт Еда Ширана. Нещодавно західні ЗМІ довідались від інсайдейрів, що пара знов разом. Співачка тепер більше дбає про Орланда Блума та намагається не втратити його.

Читайте також: Кеті Перрі та Орландо Блум знову разом: хто ініціював відновлення стосунків

Кеті Перрі зробила романтичний сюрприз для коханого та під час концерту присвятила йому пісню. При цьому зірка навіть відкрила інформацію, як вона пестливо називає Орланда Блума.

Я відчуваю себе коханою. Воно таке сильне, як ніколи. І моя пісня якраз про це неймовірне почуття – любов. Це про тебе і для тебе, мій "Бубба Ду",
– мило сказала Кеті Перрі.

Згідно з тлумаченням словника, "Бубба Ду" – це пестливі слова, які використовують щодо дітей або чоловіка. Ймовірно, саме так Кеті Перрі називає свого коханого, коли вони перебувають наодинці.

Дивіться відео зворушливого виступу Кеті Перрі:

Прихильники, які були на концерті, стверджують, що Орландо Блум був на виступі співачки. Сам актор не приховує, що наразі перебуває в Японії, де наразі триває турне Кеті Перрі.