Про розрив закоханих заявив представник успішної акторки. Роман 42-річної Кеті Голмс та 34-річного Еміліо Вітоло завершився близько двох тижнів тому.

Цікаво Були думки, що він собі когось знайшов, – SLAVIA про подружнє життя з Дзідзьо

На їхніх стосунках негативно позначилися нові зйомки знаменитості, які відбуваються у штаті Коннектикут. Спочатку вони бачилися все рідше, а тоді прийняли рішення залишитися друзями.

Пара розійшлися мирно, вони залишаються друзями,
– йдеться в повідомленні.

"Їхні стосунки згасли. Вони зрозуміли, що їм краще дружити. Кеті та Еміліо дуже насолоджувались спільним проведенням часу, однак їм просто не вдавалися бачитися частіше. Вона зосереджується на тому, щоб бути мамою, і на своїх майбутніх проєктах", – поділився представник зірки.

Кеті Голмс та Еміліо Вітоло на прогулянці в Нью-Йорку / Фото Getty Images

Роман Кеті Голмс та Еміліо Вітоло: що відомо

  • Про стосунки акторки з відомим ресторатором з Нью-Йорка стало відомо на початку вересня минулого року. Тоді папараці підловили їх на побаченні за поцілунками.
  • За кілька тижнів Кеті Голмс засвітилась на прогулянці з Еміліо Вітоло, підтвердивши чутки про новий роман. Вони потрапили в об'єктив фотографів, тримаючись за руки.
  • Акторка була в захваті від шеф-кухаря, який "не зіпсований славою, а щастя і традиційні цінності ставить на перше місце".