Про перший офіційний візит Кейт Міддлтон у 2019 році повідомили представники королівської сім'ї на офіційній сторінці Кенсінгтонського палацу в Twitter. У повідомленні мовилося про закінчення різдвяних канікул для 37-річної герцогині Кембриджської і її перший обов'язок у новому році.

Читайте також: Принц Джордж та принцеса Шарлотта здивували своїх батьків на Різдво: деталі

15 січня дружина принца Вільяма відвідає один з найкращих пам'яток Лондона. Сад короля Генріха King Henry's Walk Community Garden тричі здобував звання найкращого в Лондоні. Герцогиня Кембриджська зустрінеться з волонтерами, які співпрацюють із культурною пам'яткою, щоб дізнатися більше про садівництво і те, як воно зближує людей.

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон / Getty Images

Також Кейт Міддлтон отримала новий патронаж від королеви Єлизавети ІІ. Вона стала заступником благодійної акції швидкої допомоги у Лондоні до 30-ї річниці її існування. Організація спрямована на забезпечення якісного лікування. Герцогиня Кембриджська зустрінеться із клініцистами, фельдшерами, пілотами і членами екіпажу, щоб дізнатися більше про виклики, які отримує об'єднання, як перший заступник у столиці Великобританії.