Як повідомляє People, принц Джордж та принцеса Шарлотта очікували на різдвяні свята, адже під їхньою ялинкою було чимало подарунків. Тому діти прокинулись у 5 годині ранку, щоб розпакувати всі коробки. Це неабияк здивувало герцогів Кембриджських, адже їх нащадки ще жодного разу настільки рано не прокидались.

Читайте також: Принц Гаррі розлютив королеву через коштовний подарунок для Меган Маркл, – ЗМІ

Після різдвяної трапези принц Вільям та чарівна Кейт Міддлтон відвідали ранкове богослужіння в церкві Святої Магдалени, що в Норфолку. Саме там герцоги поспілкувались з британцями, які поцікавились, коли Шарлотта та Джордж розпаковували свої подарунки.

Сьогодні о 5 годині ранку, – зізнався принц Вільям.


Принц Джордж та принцеса Шарлотта / Getty Images

А от Кейт Міддлтон з посмішкою відповіла, що це дуже було занадто швидке прокидання для них. За словами прихильниці королівської родини Джилл Лі, герцогиня люб'язно поспілкувалась з натовпом.

"Дуже рано прокинулись, але мені приємно було бачити їх щасливі обличчя", – додала Кейт Міддлтон.

Зазначимо, що всі члени королівської родини дотримуються різдвяної традиції. Вони розпаковують подарунки у сімейному колі в Сандрінгемському палаці. За традицією, всі отримують символічні сюрпризи від родичів. Ймовірно, саме до цього застілля Кейт Міддлтон скуповувала товари у звичайному дисконтному магазині Лондона.