На новому фото з коханим в інстаграм-сторіс, обличчя якого вирішила прикрити, модель розмістила "емоджі" у формі білого серця.

До слова Alyona Alyona вперше розповіла про знайомство з новим бойфрендом: чуттєва історія кохання

Кендалл Дженнер показала свого бойфренда

Зірка подіумів та реаліті-шоу рідко демонструвала публіці своїх бойфрендів, проте, з баскетболістом, схоже, у неї все серйозно. Пару сфотографували на кухонній стійці, де спортсен обняв та поклав її, поки дівчина щиро усміхалась. Це вперше Кендалл офіційно заявила про стосунки з Девіном.


Кендалл Дженнер і Девін Букер / Фото з інстаграм-сторіз Кендалл Дженнер

В обох сторін немає великих очікувань або божевільних зобов'язань. Вони стали набагато ближчими, але графік Кендалл особливо завантажений, і Девін це прекрасно розуміє. Вона також дуже самостійна особистість, і їй подобається проводити вільний час з сім'єю і друзями, а також мати вільний простір,
– розповів інсайдер видання Entertainment Tonight.

Варто додати, що перші чутки про стосунки залицяння баскетболіста до моделі з'явились у квітні 2020 року, проте у Кендалл завжди було чимало шанувальників, особливо спорстменів. Ймовірно, лише йому Дженнер змогла сповна відкритись і зав'язати роман.

З ким раніше зустрічалась Кендалл Дженнер?

  • У 2011 році ще в шкільний період з дівчиною зустрічався Джуліан Свірський. Їхні стосунки тривали до 2013-го, поки його не звинуватили у зраді.
  • Наприкінці 2013-го Кендалл закрутила роман із Гаррі Стайлзом з групи One Direction, але вже через пів року пара розпалась.
  • Згодом подейкували, що Кендалл зустрічалась із Джастіном Бібером у 2015 році, проте пара жодних відносин не коментувала.
  • Влітку 2017-го вона почалась зустрічатись з гравцем НБА Блейком Гріффіном, але вже навесні 2018-го вони розстались. У червні 2018-го вона почала нові стосунки з баскетболістом Беном Сіммонсом, проте і з ним вже у травні 2019-го вона розійшлась.