25 грудня християни західного обряду святкують одне з найбільших церковних свят – Різдво Христове. Напередодні католики відзначили Святвечір, який за традицією проводять у родинному колі. Телезірка Катя Осадча влаштувала гучне гуляння з кумами, кадри з якого показала в інстаграм-профілі.

До теми 40 років разом: Катя Осадча відсвяткувала рубінове весілля батьків – сімейні фото

Катя Осадча відзначила Різдво з кумами

Ініціатором святкування стала власниця київських магазинів Bonpoint і Chloé Христя Храновська, яка відома своєю прихильністю до українських традицій і звичаїв. У розкішному заміському комплексі вона організувала грандіозне різдвяне гуляння з карпатською атмосферою. Гостей зустрічали музиканти з трембітами в національних вбраннях, а пригощали за щедрим столом з пісних страв. Серед розваг були вертеп, колядки та спалення дідуха.

"Вітаю всіх католиків України і світу з Різдвом Христовим! Нехай це світле свято подарує здоров‘я, мир і спокій", – привітала Катя Осадча і подякувала кумі Христі Храновській за душевне свято.

Катя Осадча з кумами на католицьке Різдво
Катя Осадча з кумами на католицьке Різдво / Фото Instagram / @kosadcha

Катя Осадча з кумами на католицьке Різдво
Катя Осадча відсвяткувала католицьке Різдво / Фото Instagram / @kosadcha

Образ Каті Осадчої

Вбрання для Святвечора ведуча обрала тематичне. Вона одягла український національний костюм – білу сукню-вишиванку за коліна, жупан смарагдового кольору, який довершила широким червоним поясом з китицями, та головний убір у тон. Образ завершили чорні лаковані черевики на невисоких підборах.

Волосся Катя Осадча заплела у дві широкі коси, а чарівну зовнішність підкреслила макіяжем з акцентом на очі. Національне вбрання зірка поєднала з золотими прикрасами – ланцюжком з підвіскою і кольє. Перед камерою вона красувалась на тлі прикрашених гірляндами ялинок.

Образ Каті Осадчої на католицьке Різдво
Образ Каті Осадчої на католицьке Різдво / Фото Instagram / @kosadcha

Образ Каті Осадчої на католицьке Різдво
Образ Каті Осадчої на католицьке Різдво / Фото Instagram / @kosadcha