На особистій сторінці в інстаграмі успішна українська телеведуча Катя Осадча опублікувала нову серію світлин. Учора, 21 грудня, її батьки святкували рубінове весілля: вони вже 40 років разом. Телеведуча показала сімейні фото.

До слова У сорочці й джинсах: Катя Осадча показала бездоганний образ на щодень – фото

Святкування рубінового весілля батьків Каті Осадчої

Зірка позувала на знімках разом з батьками, які радісно усміхались. Мама Каті Осадчої тримала в руках великий букет квітів, а тато – торт. Святкування, ймовірно, проходило в одному з ресторанів.

Для такого урочистого дня Катя Осадча підібрала елегантний образ. Вона позувала в чорній сукні довжини міді з вирізом до грудей. Вбрання зірка поєднала з шкіряними черевичками в тон на високих підборах. Шию телеведучої прикрашала чорна стрічка.

Волосся Катя зібрала в лаконічну зачіску, а на обличчі зробила гарний макіяж. Вона підкреслила очі чорними стрілками, а губи нафарбувала яскравою червоною помадою, що вдало доповнювала образ.

Натомість мама Осадчої позувала так само в довгій чорній сукні, яку поєднала з білим піджаком, черевичками та брошкою у вигляді логотипу бренду Chanel. Свій look вона доповнила сумочкою, яку вдягнула через плече. Батько телеведучої обрав темно-синій костюм.

40 років разом! Рубінове весілля. Двоє дітей, двоє онуків і океан любові. Мама і тато крутий приклад для нас всіх, як зберегти кохання, повагу і стосунки крізь роки,
– написала Катя Осадча під фото.

Шанувальники теж не утримались від привітань. Фото прокоментували й українські зірки: Ольга Сумська, Гайтана, Потап, Віталій Козловський та інші. "Круто! Вітаю!", "Щирі вітання прекрасним батькам з такою визначною подією! Це щастя!", "Які гарні! Так тримати", – написали прихильники.

Для перегляду фото гортайте праворуч: