У перший день народження наймолодшого Горбунова Катя Осадча пригадала, як народжувала його в паузі між зйомками та репетиціями до Дня Незалежності.

Читайте також Треба знайти гарного батька, – Ксенія Мішина заговорила про всиновлення дитини

Як Катя Осадча народжувала сина Данила

Наш Данилко народився трохи раніше запланованого нами. Батьки були у клопотах підготовки до Дня Незалежності, до нового телевізійного сезону й одночасно до народження молодшого. Зйомки, плани, ремонт. Все було розплановано, але Данило вирішив внести корективи в наші плани,
– пригадала Катя Осадча.

Як з'ясувалося, ведуча сама везла себе у пологовий будинок, адже Юрій Горбунов був у центрі Києва на репетиції параду до 30-річчя Незалежності. У палаті дружини він з'явився у смокінгу й уже за п'ять годин тримав на руках ще одного Горбунова – молодшого сина Данила.

"Данилко наше яблучко на Спаса", – зворушливо додала Осадча, адже 19 серпня православні християни відзначають Яблучний Спас.

Люблю тебе, мамуся. І дякую тобі,
– чуттєво прокоментував Горбунов фото Осадчої з пологового.

Кадри Каті Осадчої з пологового / Фото з інстаграму зірки

Крім того, напередодні дня народження сина Данила Катя Осадча влаштувала йому сімейну фотосесію зі старшим братом Іваном, якому 5 років.

З Днем народження, наш Данилко! Такий буремний перший рік життя, але ми обіцяємо, що на парад перемоги підемо разом зовсім скоро. Радіємо кожному новому звуку і зубу, і переживаємо ці миті, як вперше,
– зізналася телеведуча.