В рамках гастрольного туру Україною Катерина Бужинська приїхала з концертом у місто Львів, який мав відбутися 3 жовтня. Перед початком музичної події глядачі концерту почали збиратись перед входом у Львівський державний цирк, однак їх не пускали всередину.

Читайте також: Фонограма, три години очікування і палкий поцілунок: Енріке Іглесіас відіграв концерт у Києві

Причиною блокування заходу стала несплата організаторів концерту оренди приміщення цирку. Сама ж Катерина Бужинська та її команда не знали про інцидент та продовжували готуватись до виходу на концерт. Згодом співачка вийшла до людей і особисто пояснила всю ситуацію та пообіцяла, що всі організаційні моменти вона візьме на себе. Через п'ять хвилин вхід розблокували і концерт все ж відбувся.

Дякуючи Богу, концерт все ж таки відбувся! Але мені доведеться подати позов до суду на горе-організаторів... Колеги-артисти, будьте уважні і обережні,
– звернулась у своєму дописі в Facebook Катерина Бужинська.

Згодом співачка подякувала за підтримку, додавши, що не втримала сліз за лаштунками конкурсу. Вона також опублікувала кілька фотографій з концерту, а вірні шанувальники Бужинської підтримували її своїми позитивними коментарями.