Як відомо, концерт відбувся в честь 25 річниці відкриття всеукраїнської мережі магазинів "АТБ". Квитки на грандіозний концерт продавались як у супермаркетах (зі значними знижками), так і на офіційних сайтах продажу (concert.ua).

Читайте також: Енріке Іглесіас їде в Україну з концертом

Шанувальники ділились своїми враженнями в мережі та неодноразово зазначали, що концерт Енріке розпочався на 3, а то й 4 години пізніше від встановленого часу. Незважаючи на великі масштаби концерту, фанати помітили, що виконавець співав під фонограму, а всі його пісні завершував бек-вокал. Перед його виступом на розігріві виконала гімн України юна співачка та учасниця проекту "Танці з зірками" Мішель Андраде.

Вже під час концерту фанати співака змогли 30 вересня почути одні з його найпопулярніших хітів: Bailamos, Bailando, El bano, Ring my bells та багато інших.

Енріке Іглесіас також запросив на сцену пару, яка прийшла на концерт та перехилив з ними чарку, промовивши тост: "За Україну!". Глядачі НСК "Олімпійський" захоплено підтримали виконавця.

Відеоролик, який зірвав всі соцмережі, ще надовго запам’яється як користувачам та відвідувачам концерту. На ньому вірна фанатка 43-річного артиста вискочила на сцену прямо під час його виступу та хотіла зробити фото. Однак у неї невчасно не запрацював телефон і вона вирішила скористатись моментом та поцілувала Енріке. Поцілунок вийшов дуже палким і сам Іглесіас лише відповів їй взаємністю. Глядачі концерту по-різному відреагували на такий пікантний момент: хтось підтримав щасливу дівчину, а хтось – засудив, назвавши цей випадок "огидним" та "абсурдним".

Одна з користувачок в мережі особливо обурилась всім музичним заходом, назвавши концерт "найгіршим у її житті".

"Я вперше пішла з концерту не трохи раніше, а практично не дочекавшись його. У мене склалося враження, що квитки на концерт роздавали в "АТБ" безкоштовно, як і пиво на вході. Серед відвідувачів були не тільки леді в добірних хутряних жилетах з золотими зубами, але і маленькі діти, які терпляче чекали початку, можливо, першого в їхньому житті великого концерту. Завтра половина з них зляже з температурою. Звичайно, невеликі затримки перед початком є ​​нормою, але 4 години, проведених стоячи при температурі 8 градусів, змусили мене забути про пісні Енріке назавжди.

Дочекавшись кількох пісень, стало зрозуміло, що ні сил, ні бажання продовжувати там знаходитися не залишилося. Це виконавець, який співає для себе, до того ж під плюс. Коротко підсумую – найгірший концерт на якому я була. Якщо ви раптом засмутилися , що не вийшло піти, то дякуйте фатум за щасливу випадковість", – написала Аліна Грімм у своєму Instagram, додавши фото з нецензурними жестами.

Читайте також: "Ми потребуємо Вас, ми любимо Вас": Imagine Dragons в Києві розчулив серця фанатів

Сам же Енріке Іглесіас подякував на своїй Instagram-сторінці Києву та всій Україні за теплий прийом, а також опублікував відеоролик "до" і "після" концерту на стадіоні у Києві.

"Дякую за всю любов, Україно!", – йдеться у підписі до фото з його концерту.

Варто додати, що іспанець Енріке Іглесіас вже був в Україні у листопаді 2007 року, коли виступив з концертом у київському Палаці спорту.