Прима-балерина поділилася правилами виховання сина і дочки за лаштунками шоу "Діти проти зірок", повідомляє "Новий канал". Зокрема, жінка поділилась секретами, як виховує дітей її чоловік Олександр.

До слова Катерина Кухар пригадала найромантичніший подарунок від чоловіка на Новий рік

В основному, це інтуїтивний процес. Глибоко переконана, що найкраще виховання – це особистий приклад і любов. Коли батько показує, з якою ніжністю ставиться до матері, як він за нею доглядає – відкриває двері авто, подає руку, як відсуває і присуває стілець, як він дарує їй квіти – все це всмоктується дітьми з маленького віку на підсвідомому рівні,
– зізналась Катерина.

Балерина вважає, що Олександр Стоянов грає велику роль у вихованні сина і дочки.

"Оскільки у мене різностатеві діти, можу з боку спостерігати модель поведінки чоловіка і жінки. Дуже щаслива, що у мене є і хлопчик, і дівчинка. Тому що Настя у нас – королева. Я їй навіть говорю: "Таких чоловіків, як тато і Тіма, буде складно знайти". Так вони її розбалували (Усміхається). Тимур, коли бачить, як чоловік ставиться до мене, так само поводиться із жінками", – додала жінка.

Варто додати, що українська прима-балерина перебуває у шлюбі з Олександром Стояновим та народила від нього двох дітей – Тимура і Анастасію. Разом на сцені пара почала працювати у 2006 році та об'їздила вже весь світ.