Напередодні Нового року знаменитості не лише визначаються з планами на 2021 та загадують нові бажання, а й пригадують подарунки, які отримували від близьких раніше. Так, для каналу "Україна" Катерина Кухар зізналась, який дивовижний сюрприз приготував для неї коханий.

До теми Біля сяючих гірлянд: Катерина Кухар замилувала мережу фото з чоловіком

Аби вразити балерину в новорічну ніч Олександр Стоянов відправився на власному автомобілі в Німеччину. Він подолав тисячі кілометрів заради того, щоб придбати особливі сережки.

Поїхав на машині в Німеччину – туди і назад, там навіть не ночував. Все заради того, щоб покласти їх під ялинку,
– наголосила Катерина Кухар.

Сам обранець балерини зізнається, що у втіленні сюрпризу йому допомогло диво, адже на кордоні не було черг. Як з'ясувалось, чоловік ризикував зустріти Новий рік в дорозі, проте заради емоцій коханої він наважився на таку авантюру.

Катерина Кухар про подарунок на 2021 рік

Катерина Кухар натякнула, що цього року чекає на значно масштабніший подарунок. Балерина сподівається, що 2021 року втілиться її мрія про нову квартиру чи навіть просторий будинок, адже з двома дітьми, нянею і бабусею житло стало замале. Вона сподівається, що Святим Миколаєм, Дідом Морозом і Святим Валентином для неї стане чоловік Олександр Стоянов.

"Я б дуже хотіла попросити нову квартиру, а ще краще – будинок. З ремонтом, тому що минулий був 15 років тому і зараз моя квартира схожа на дитячий будинок іграшок і магазин жіночого одягу", – наголосила балерина.

Сам Стоянов вважає, що дружині не вистачає місця лише для численних вбрань. Тому лише для гардероба Катерині Кухар нібито потрібно "хоча б 40-50 квадратів".