На особистій сторінці в інстаграмі Катерина Кухар оприлюднила нову світлину. На ній вона позує зі своїм чоловіком, Олександром Стояновим. Українська балерина більше 10 років одружена з танцівником, вони виховують двох дітей і не соромляться показувати близькість на камеру.

До теми Українські зірки знялися у фотосесії з безпритульними тваринами: миловидні кадри

Фото Катерини Кухар з чоловіком

Суддя відомого шоу "Танці з зірками" нещодавно показала, як прикрасила ялинки у своєму домі до Нового року та Різдва. А днями зірка поділилась фото із зимової прогулянки зі своїм чоловіком, Олександром Стояновим.

Пара позувала біля яскравих та сяючих гірлянд. Катерина Кухар постала перед камерою в класичному сірому пальті, вдало доповнивши його чорно-білим шарфом. Танцівниця розпустила темне волосся та вклала його легкими хвильками. На обличчі зірка зробила легкий макіяж, нафарбувавши губи персиковою помадою.

Олександр Стоянов ніжно притулився до коханої. Він для прогулянки обрав синій пуховик. У підписі до фото Катерина Кухар поділилась спогадами від минулого року.

Катерина Кухар
Катерина Кухар з Олександром Стояновим / Instagram / @ekaterinakukhar_official

Катерина Кухар про грудень 2020 та минулого року

Танцівниця зазначила, що грудень 2019 року пролетів дуже швидко. Адже був заповнений різними зйомками, гастролями, перельотами, але й зворушливими новорічними спогадами. Натомість грудень 2020 – зовсім інший.

Цього року останній місяць року не менше насичений, але зовсім інший… Я всією душею відчуваю, що всі є в очікуванні немислимого чуда, яке чекає нас після бою курантів... Ніби ми всі опам'ятаємося від страшного сну, і все буде як раніше,
– поділилась Катерина Кухар.

Зірка додала, що в теперішній час їй хочеться запропонувати всім думати тільки про хороше. Для Катерини найважливіше – тримати хвіст пістолетом та сміливо йти назустріч новому етапові в нашому житті.