Андрій Єрмак поспілкувався з Тіною Кароль, Катею Осадчою, Аланом Бадоєвим, лідером гурту Kalush Orchestra, який представляє Україну на Євробаченні-2022, Машею Єфросиніною, Олегом Скрипкою, Олександром Пікаловим, Pianoбой, Колею Сєргою, Ірмою Вітовською та іншими.

Читайте також Наш дім – вам дім: які селебрітіз готові прийняти українських біженців у розкішних маєтках

Андрій Єрмак провів бесіду з українським шоу-бізом

Усіх дуже радий бачити, що всі живі, здорові. І всі ми працюємо разом, щоб наблизити нашу перемогу, в якій ми впевнені. Сьогодні в цьому впевнені не тільки ми, а вже й весь світ. Хотів би від імені президента подякувати всім вам за те, що ви робите,
– виголосив Андрій Єрмак на початку.

Він подякував тим, хто в теробороні та ЗСУ, тим, хто гастролює країною та виступає для військових, тим, хто говорить про війну в Україні за кордоном.

"Зараз – історичний момент, тому що на Україну дивиться весь світ. Ми представляємо нашу героїчну націю, нашу героїчну країну. Дуже важливо, щоб цей інтерес переріс у спільні проєкти", – додали на сторінці Офісу Президента у фейсбуці.

Дякую пану Єрмаку та Офісу Президента за таку зустріч. Культурний фронт об'єднаний, як ніколи,
– поділився Володимир Остапчук.

"Голова Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч з представниками культурної індустрії. Це було дуже вчасно та доречно. Курс на перемогу! Все буде Україна", – додала Тіна Кароль в інстаграм-сторіс.

Зустріч українського шоу-бізу з Андрієм Єрмаком / Фото з інстаграму Остапчука

Зустріч українського шоу-бізу з Андрієм Єрмаком / Фото з інстаграму Кароль