Через відверті дописи Олени Мозгової у фейсбуці, які соцмережа часто оцінює як "мову ворожнечі", жінка завела собі інстаграм. Всього за кілька днів вона зробила чимало дописів, де показала кардинальну зміну іміджу.

Читайте також Олена Мозгова переглянула своє ставлення до Зеленського: "Став моїм президентом"

Найперше вона продемонструвала свою коротку стрижку. Олена іронічно зазначила, що вона дуже актуальна та зручна у такий час.


Олена Мозгова коротко підстриглась / Фото з інстаграму жінки

Проте це не всі зміни у її зовнішності – свою праву руку вона прикрасила виразним патріотичним татуюванням.

"Добрий вечір, ми з України", – написала жінка.


Олена Мозгова зробила патріотичне татуювання / Фото з інстаграму жінки

На ще одному фото продюсерка постала зі своєю донькою Соломією. Вона одягнула весь одяг кольору хакі та кепку з українським шевроном. Для завершення образу вона одягнула масивні окуляри.


Олена Мозгова з донькою Соломією / Фото з інстаграму жінки

Нагадаємо, що у січні 2022 року Олена повідомляла, що змогла схуднути на 22 кілограми за пів року. Вона підтримувала частково кето-дієту та повністю відмовилась від цукру, хліба, каш та картоплі.

Важливо "Вони тупі, вбухані раби, які щиро ненавидять нас": Олена Мозгова про російських загарбників

  • Варто додати, що в Олени є ще дві старші доньки – Євгенія та Зоя, які народились у шлюбі з Олександром Пономарьовим. Кілька років тому жінка одружилась з Девідом Аксельродом, від якого народилась на світ третя дівчинка.
  • Зараз подружжя активно волонтерить на потреби Збройних Сил України, а Олена різко та влучно висловлюється щодо різних політичних подій у час війни.
  • Зокрема коментувала конфлікт Оксани Білозір з Олею Поляковою і Тонею Матвієнко, які співають під "Мелодію" Скорика.