Для світського виходу на весілля принцеси Євгенії вона обрала чоловічий образ: чорний костюм, що складався з жакета та скінні, а також білу сорочку з сірою краваткою і великий капелюх у формі ковпака. Наряд, який порушував королівський жіночий дрес-код, був доповнений лише одним ожіночненим предметом – чорними туфлями-човниками із замші на тонких підборах.

Читайте також: Леді в чорному: Наомі Кемпбелл показала елегантний образ на королівському весіллі


Кара Делевінь на весіллі принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка


Кара Делевінь на весіллі принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка

Модель виглядала хоч і зухвало та неприйнятно для королівської події, але безліч модних видань, блогерів та критиків схвально оцінили вражаючий образ Кари. Вона ступала в каплицю Святого Георгія, де о 11:00 год за британським часом відбувалась весільна церемонія, в компанії двох чоловіків –Джеймса Кука та журналіста Дерека Бласберга. Чоловіки теж обрали класичні костюми, однак на їхньому фоні зваблива Кара виглядала дуже ефектно. Для брутальності вона жувала сірник і тримала руки в кишенях, час від часу притримуючи ними капелюх від поривів вітру.


Кара Делевінь на весіллі принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка


Кара Делевінь на весіллі принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка

Варто додати, що серед інших гостей церемонії весілля принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка були присутні такі зірки як Наомі Кемпбелл, Кейт Мосс з донькою Лілою, Демі Мур, Роббі Вільямс та багато інших.

Фото: Getty Images

Нагадаємо, що 27-річна внучка королеви Єлизавети II перебувала в стосунках з Джеком Бруксбенком вже сім років, а в січні цього року пара заручилась. Весілля принцеси Євгенії і бізнесмена Джека Бруксбенка відбудеться сьогодні, 12 жовтня, у Віндзорському замку в каплиці Святого Георгія – там же, де в травні вінчалися принц Гаррі і Меган. Наречена принцеса Євгенія є дев'ятою в лінії успадкування трону і має право зберегти свій титул після одруження або ж взяти прізвище чоловіка.