Виконавець та дизайнер Каньє Вест поспілкувався із засновником ультраправої організації Proud Boys Гевіном Макіннесом. Він відзначився черговими одіозними заявами про Гітлера та Голокост вже вдруге за тиждень.

До теми Каньє Вест оголосив себе прихильником і Путіна, і Гітлера: як це потролили у Міноборони

Чергова заява Каньє Веста

У новому інтерв'ю репер звернувся до євреїв та порадив їм пробачити злочини Гітлера, немов забув про 6 мільйонів вбитих.

Євреї, пробачте сьогодні Гітлера. Відпустіть. Відпустіть! Припиніть намагатися нав'язати свій біль іншим людям,
– заявив Каньє Вест.

Виконавець висловився і про Голокост, знецінивши його трагедію. Він впевнено порівняв геноцид з абортами. Каньє додав, що свої слова вважає чесністю перед американцями, начебто це допоможе йому у виборчій кампанії. Знаменитість поділився, що президентом має бути людина, яка не схилятиметься перед євреями.

"Голокост – не єдиний геноцид. Тож для них взяти це і заявити, коли у нас прямо зараз роблять аборти. Це євгеніка. Це геноцид. Це голокост, з яким ми маємо справу прямо зараз. Думаю, що це чудово для президентської кампанії. Так, мати когось чесного, хто розуміє стан світу. І готового вислухати те, що потрібно американському народу".

Уривок з інтерв'ю: відео

Що Каньє Вест казав раніше

Лише кілька днів тому Каньє Вест заявив, що знайшов "хороші речі" в Гітлері та нацистах. Він приплів диктатору винайдення автомагістралей та мікрофона і сказав, що ми "повинні перестати засуджувати нацистів". Також він заперечував Голокост і критикував єврейський народ.

Також Каньє Вест опублікував у твітері картинку свастики, переплетеної з зіркою Давида. Це вкрай обурило користувачів, тому вони звернулися до Ілона Маска. Винахідник "забанив" його у мережі, сказавши, що він "старався як міг", але репер вкотре порушив правило підбурювання до насильства.