Переможці Євробачення-2022 Kalush Orchestra днями назвали людину, яка придбала кришталевий мікрофон. Ним став CEO криптовалютної біржі WhiteBIT Володимир Носов.

До теми Подяка Києву: ROXOLANA повернулась у столицю і представила нове ностальгійне відео

Хто купив кришталевий мікрофон

Український гурт Kalush Orchestra нарешті оголосив українця, який не тільки придбав трофей Євробачення-2022, але й допоміг ЗСУ. Це генеральний директор одної з найбільших в Європі криптовалютних бірж. Володимир Носов також є творцем і ведучим шоу про криптовалюту "Гагарін Шоу".

Країна має знати його в обличчя! Респект,
– поділились у Kalush Orchestra.


Kalush Orchestra, Сергій Притула та Володимир Носов / Фото з інстаграму Kalush Orchestra

Як продали трофей Євробачення-2022

  • Про старт аукціону-розіграшу кубка Євробачення-2022 гурт Kalush Orchestra та Сергій Притула оголосили 25 травня 2022 року.
  • Розіграш відбувся 28 травня. Кришталевий мікрофон мав дістатися тому, хто б пожертвував найбільше коштів у криптовалюті чи традиційній валюті.
  • Першими ставку зробили підприємці з Калуша, які хотіли, щоб трофей залишився в рідному місті гурту. Вони внесли 28 тисяч доларів на рахунок фонду Притули. Згодом ставка зросла з 45 тисяч до 900.
  • У підсумку стало відомо, що фінальна ставка склала 900 тисяч доларів, а володарем кубка стала українська криптовалютна біржа WhiteBIT. За ці гроші фонд Притули зможе купити комплекс безпілотників PD–2 для української армії.