Український зірковий бомонд емоційно реагує на підрив росіянами Каховської ГЕС та наголошує, що у страху перед контрнаступом окупанти йдуть шляхом Гітлера. 24 Канал зібрав коментарі Каті Осадчої, Юрія Горбунова, Тіни Кароль, Маші Єфросиніної та інших знаменитостей на черговий терористичний злочин Росії.

Важливо Каховська ГЕС уже вся під водою: ДПСУ показала відео

Реакція зірок на підрив Каховської ГЕС

Катя Осадча

Ведуча зауважила, що про підрив Каховської ГЕС говорили ще рік тому, а зараз ці страшні припущення стали реальністю.

Ще один жахливий злочин! Черговий теракт з боку Росії. Вода несеться швидко, протягом доби буде підтоплено близько 80 населених пунктів. У зоні ризику 16 тисяч жителів. Це терор, це злочин проти населення, екології, України та світу,
– емоційно підписала Катя Осадча.

Потап

Репер вважає, що у російських терористів почалась агонія, адже вони нічого не можу вдіяти на полі бою. Тож лише втрачають і руйнують.

"Підрив Каховської ГЕС – це не просто терористичний акт, це акт проти самої природи. Екологічна катастрофа, до якої призведуть наслідки цього знущання з природи, буде жахлива", – написав Потап.

Христина Решетник

Страшні новини з самого ранку. Терористи підірвали Каховську ГЕС. Востаннє греблі на Дніпрі підривали за наказом Адольфа Гітлера 1943 року під час наступу радянських військ. І тепер знову. Вони думають, що це зупинить контрнаступ чи наші ЗСУ. Помиляються! Процес перемоги України не спинити,
– написала Христина Решетник.

Дружина незмінного ведучого "Холостяка" наголосила, що найважливіше зараз – це евакуювати людей. Вона попросила обізватися тих, хто з південних областей України. У коментарях написали користувачі з Нової Каховки, Херсона та ті, хто не може додзвонитися до родичів на лівобережжі Херсонщини.

Юрій Горбунов

"Черговий воєнний злочин окупантів! Екологічна і техногенна катастрофа! Вже офіційно заявлено! Росіяни підірвали машинну залу Каховської ГЕС. Затоплені села, порушення екосистеми цілого регіону, небезпека катастрофи на Запорізькій АЕС, яка охолоджує стержні водами Дніпра", – прокоментував Юрій Горбунов.

Він звернув увагу, що поки Росія вчиняє екоцид у ХХІ столітті, ООН святкує день російської мови.

Тіна Кароль

Співачка в інстаграм-сторіс оголосила, що її благодійний фонд готовий допомогти жителям Херсонщини й залишила контакти.

Реакція Тіни Кароль на підрив Каховської ГЕС / Скриншот з інстаграм-сторіс

Катерина Репяхова

Дружина Віктора Павліка показала архівне відео з Нової Каховки, де ще три роки тому наголошувала, що це одне з їхніх найулюбленіших міст у концертних турах.

Нова Каховка. Ми з гастролями були там у всіх містечках, і не один рік. Мені важко уявити, що зараз там переживають люди,
– написала Катя Репяхова в інстаграм-сторіс.

Крім того, блогерка поділилася повідомленням, що у Новій Каховці затопило місцевий зоопарк, там загинуло багато тварин. "Їм і пекла мало", – прокоментувала Катя Репяхова.

Маша Єфросиніна

Немає слів. Ось що стається, коли твій сусід – кривавий терорист, країна, де людське життя нічого не означає. Знову багато людей загине, загинуть тварини. Тисячі українців втратять домівки, знову і знову,
– написала ведуча англійською.

Реакція Маші Єфросиніної на підрив Каховської ГЕС / Скриншот з інстаграм-сторіс

Надя Дорофєєва

Співачка поділилася твітом міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, де йдеться про те, що підрив Каховської ГЕС – це найбільша техногенна катастрофа в Європі за останні десятиліття.

Реакція Наді Дорофєєвої на підрив Каховської ГЕС / Скриншот з інстаграм-сторіс

alyona alyona

Російська армія підірвала Каховську ГЕС. Це черговий воєнний злочин терористів. Це справжній екоцид, наслідки якого важко навіть уявити. Окупанти знищили зоопарк у Новій Каховці. Тварини загинули. Вони знищують усе живе. Для них немає цінності життя будь-якої істоти. Ціль – геноцид,
– висловилася реперка.

Реакція alyona alyona на підрив Каховської ГЕС / Скриншот з інстаграм-сторіс

Слава Дьомін

Радіоведучий теж наголосив на тому, що востаннє греблі на Дніпрі підривали за наказом Гітлера, але від наступу радянських військ це не врятувало.

Не допомогло. І цього разу разу бункерному обісцяному від страху діду нічого не допоможе,
– емоційно висловився Слава Дьомін.

Реакція Слави Дьоміна на підрив Каховської ГЕС / Скриншот з інстаграм-сторіс

Наталія Могилевська

Співачка поділилася повідомленням від Укргідроенерго та наголосила на тому, що з Херсона сьогодні відправляється перший евакуаційний потяг.

Реакція Наталії Могилевської на підрив Каховської ГЕС / Скриншот з інстаграм-сторіс

Тарас Цимбалюк

Реакція Тараса Цимбалюка на підрив Каховської ГЕС / Скриншот з інстаграм-сторіс

Олександр Еллерт

Реакція Еллерта на підрив Каховської ГЕС / Скриншот з інстаграм-сторіс