26-річна співачка не хотіла вакцинуватися. Вона зазначала, що прагне відтягнути цей момент до останнього, щоб подивитися, як живуть вакциновані друзі. Однак зовсім скоро Jerry Heil має летіти в США, тому в неї нібито не залишається вибору.

До теми "Вам не у Штати, а назад у Васильків треба": Jerry Heil скаржиться, що не встигла вакцинуватися

Jerry Heil вакцинується в Румунії

Виконавиця скаржилася, що препарату Moderna в пунктах вакцинації немає, а чекати на дві дози Pfizer їй ніколи. А саме ці вакцини визнані в США й доступні в Україні.

Тому Jerry Heil звернулася до фанатів, щоб вони порадили, де можна щепитися препаратом Johnson&Johnson. Прихильники порадили зірці організатора подорожей, який вирушає в Румунію й бонусом поїздки є щеплення саме цією вакциною. Артистка не барилася й вирушила в мандрівку, де зможе отримати сертифікат вакцинації ЄС.

Щоправда, саме цю вакцину Jerry Heil обрала несвідомо й не за порадою лікарів. Все тому, що при щепленні Johnson&Johnson потрібна лише одна доза.


Jerry Heil поїхала в Румунію / Скриншот інстаграм-сторіз Jerry Heil

Зверніть увагу, від початку вакцинальної кампанії, яка стартувала в Україні наприкінці лютого, від коронавірусу щепилися чимало українських знаменитостей. Вони на власному прикладі показують, що саме щеплення допоможе вберегти себе та рідних від важкого перебігу хвороби та мінімізує ризик інфікування. Хто з відомих людей щепився – дізнавайтеся за посиланням.