Вакцинували Ієна Маккеллена 17 грудня в університетській лікарні Королеви Марії в Лондоні, повідомляє ВВС. 81-річний актор зізнався, що відчуває ейфорію від вакцинації.

До слова Режисер Олівер Стоун зробив щеплення російською вакциною від COVID-19

"Всі, хто прожив стільки ж, скільки і я, – живі, тому що їм були зроблені попередні щеплення", – зазначив відомий актор у своєму твіттер-акаунті.

Чоловік також додав, що вакцинація була безболісною і робив йому її терапевт Філ Беннет-Річардс. Ієн Маккеллен зізнався, що "без вагань порекомендує його кому-небудь". За словами чоловіка, тепер він дуже щасливий.

Варто додати, що на початку грудня Велика Британія стала першою країною у світі, яка отримала вакцину від коронавірусу. Одними з перших вакцину Pfizer отримають медичні працівники, люди похилого віку від 80 років і люди, що живуть в будинках престарілих. Літній актор попав у цю категорію. Першою у світі, хто отримала щеплення, стала 90-річна жителька Північної Ірландії Маргарет Кінан. 8 грудня вона вакцинувалась і зізналась, що вакцина стала "найкращим подарунком на день народження". У Великій Британії обіцяють до весни 2021 року вакцинувати усіх літніх людей країни, яким понад 80 років.