Перша музична історія LUMOS Orchestra буде присвячена історії "хлопчика, що вижив". Мовою музики обіцяють показати не просто концерт симфонічної музики із саундтреками до улюбленої саги, а й відтворити цілісну історію з сюжетом, відеорядом та інтерактивними елементами.

Не пропустіть! HBO покаже спеціальний епізод "Гаррі Поттера" до 20 річниці фільму: офіційний тизер


LUMOS Orchestra зіграє історію про "Гаррі Поттера" / Фото пресслужби

Створити сюжет та відчуття неповторного музичного дійства допоможе музикант галицький камерний хор "Євшан". Молодіжний хор свого часу встиг погастролювати у США, Канаді, Європі, взяти участь у багатьох міжнародних фестивалях та конкурсах. Можна лише собі уявити, яка атмосфера панувати на сцені. Організатори концерту обіцяють, що "магічний світ Джоан Роулінг злетить з книжних сторінок та оживе посеред Жовтневого палацу".

Що відомо про LUMOS Orchestra

  • Це львівський оркестр, який спеціалізується на саундтреках до найрізноманітніших ігор, фільмів, мультфільмів та серіалів. Понад 10 років вони роблять шоу як в українських містах, так і за кордоном.
  • У їхньому творчому доробку можна почути тематичні шоу за мотивами "Гаррі Поттера", "Володаря Перснів" "Зоряних Воєн", "Доктора Хто", мультфільмів студії Disney, та багатьох відеоігор.
  • Загалом у їхній творчості назбиралось 700 саундтреків, не враховуючи сценічні відео, кліпи та записи. Оркестр є частим гостем на найбільшому попкультурному фестивалі Comic Con Ukraine та часто гастролює за кордоном.


Учасники LUMOS Orchestra / Фото пресслужби