У жовтні 2019 року Володимир Дантес повернувся в шоу-бізнес як співак. Свій сольний шлях він розпочав з пісні "Теперь тебе 30" і завоював велику фан-аудиторію. Ексдружина Потапа Ірина Горова зізнається, що Mozgi Entertainment не проти співпрацювати з артистом, але він не пристає на їхні пропозиції.

Читайте також На хліб заробить, Надюшеньку на море звозить, – мама Дантеса розсмішила запрошенням на концерт

Він такий самодостатній, що я навколо нього танцюю, танцюю… Він уже не артист-початківець, який проситься "будь ласка, візьміть",
– зізналась Ірина Горова.

Володимир Дантес на сцені / Фото з інстаграму співака

Однак продюсерка не ображається на Дантеса. У Mozgi Entertainment нібито готові інвестувати у творчість Дантеса чи допомагати в інших робочих питаннях.

"Іра казала: "Було б прикольно, якби Вова випускав треки через нашу компанію". Він вже просто почав сам, і мені теж подобається, що він сам пробує. Він від цього більше кайфує", – додала Надя Дорофєєва.

Чому Дантес досі не записав дует з Надею Дорофєєвою

Відколи Володимир Дантес повернувся на сцену, публіка чекає на його дует з дружиною Надею Дорофєєвою. Однак за два роки цього досі не відбулось. Співачка зізналась, що Ірина Горова ніколи не пропонувала їм записати дует, а без її дозволу він не відбудеться.

Я не знаю, чому ми з Вовою не робимо дует. Може тому, що нас всі дуже про це просять… Мені так хотілося, щоб його сприймали окремо від мене, а мене – окремо від нього,
– зізналась Надя Дорофєєва.

Однак зірка всіма силами допомагає Дантесу прорватися в перший ешелон шоу-бізу. Вона навіть написала чоловіку пісню Suka, яка ввійшла до його першого сольного альбому.