У сім'ї відомої української співачки Ірини Федишин у неділю, 3 січня, свято. Сьогодні вона святкує день народження свого чоловіка та продюсера Віталія Човника. Артистка поділилась чуттєвим дописом у своєму акаунті в інстаграмі.

До слова Я не суддя: Санта Дімопулос прокоментувала скандал ексчоловіка Андрія Джеджули з Юлією Леус

Ірина Федишин привітала чоловіка з днем народження

Співачка оприлюднила ніжне фото. На ньому вона позує в обіймах чоловіка та показує йому на небо. Зірка одягнена в мереживну білу кофтинку та блакитні джинси, а її образ доповнює стильна укладка. У підписі до фото Ірина Федишин адресувала безліч зворушливих слів коханому.

Моя любов! Моя радість, найкращий чоловік і тато, мій продюсер, натхнення, автор багатьох моїх пісень, режисер, моїх шоу, мотиватор, звукорежисер, охоронець, водій! Ти мій всесвіт,
– написала Ірина Федишин.

Знаменитість зазначила, що час летить дуже швидко, адже вона з чоловіком вже 15 років разом, а їхні діти стають все більш дорослими та навіть допомагають зірковій матусі на її концертах.

"Це 15 років дуже яскравого, насиченого і шаленого життя! Дякую тобі за все! Прошу в Господа, нехай дарує тобі міцне здоров'я і береже нашу сім'ю! А я буду завжди старатися бути для тебе найкращою! Тією, яка буде надихати та втілювати твої шалені ідеї! Тих ідей так багато, що стане на всі шоу та телепроєкти в країні. Ти креативний продюсер мого життя. Твоя сніжинка", – підсумувала Ірина Федишин.