Сезон літніх відпусток продовжується. Знаменитості все частіше діляться світлинами з відпочинку на березі моря чи океану. Серед тих, хто насолоджується теплими літніми днями закордоном, є й Ірина Федишин. Несподівано для самої себе зірка поїхала в Болгарію.

До теми Alyosha показала нові фото з відпочинку на Кіпрі: мальовничі кадри

Нові фото Федишин з Болгарії

Виконавиця відправилася на романтичну прогулянку з коханим. Ірина опублікувала фото, на яких разом із Віталієм позувала на тлі гарної архітектури та квітів. Зірка гуляла стародавнім містом у чорному костюмі з кольоровим принтом, що складався з довгої спідниці з розрізом на нозі та топу на широких бретелях. Федишин поєднала таке вбрання з легким літнім взуттям на низькій підошві.

Серед аксесуарів її look довершили масивне кольорове намисто та браслет. Довге біляве волосся вона вклала у легкі локони, а на обличчі зробила макіяж з коричневими тінями на повіках і матовою помадою ніжно-рожевого кольору на губах.


Ірина Федишин у Болгарії / Фото з інстаграму співачки


Ірина Федишин з чоловіком у Болгарії / Фото з інстаграму співачки


Ірина Федишин у Болгарії / Фото з інстаграму співачки


Ірина Федишин у Болгарії / Фото з інстаграму співачки

Текст публікації Ірини Федишин:

Вчора погуляли Старим Несебром. Неймовірно красиво! Архітектура просто зачаровує! Самі цього не знаючи, потрапили на День міста. Побували на святковому концерті. Для мене було незвично не співати, а бути серед глядачів. Спробували болгарську кухню та просто гарно провели вечір.