Виконавиця поділилася своїми секретами з Машею Єфросиніною. Ірина не приховує, що робила зміни у своїй зовнішності й не шкодує про це, хоча часто чує закиди, що перестаралася з пластикою.

Дивіться також Анна Трінчер з'явилась на світському заході після збільшення грудей: як виглядає зірка

Пластичні операції Ірини Білик

  • Зміна форми очей

На першу пластичну операцію зірка наважилася після народження первістка Гліба. До пологів Білик була хедлайнеркою фестивалів, а після її виступами розпочинали шоу. Для виконавиці це було принизливо й підштовхнуло виправити зовнішність. Ірині часто казали, що в неї сумні очі.

"На одному виступі в залі був Леонід Данилович Кучма. Тоді я була в красивій сукні, з декольте. Він з усіма привітався, потім підійшов до мене, подивився в очі й запитав: "Ірино, а чого це у вас такі сумні очі?". Тоді я подумала, що точно потрібно щось зробити, якщо вже й президент на це звертає увагу. І вирішила звеселити своє обличчя", – пригадала Білик.


Ірина Білик до пластики / Фото ТСН

  • Зміна форми носа

"У мені тече грузинська кров, тому й мала ніс з горбинкою. Мені здавалося, що його видно за кілометр. Якщо я секс-символ, то не можу виступати з таким носом. Попросила прибрати горбинку, але залишила трішки з того, що в мене було грузинського. Та вважаю, що тоді зробила неправильно. Треба було взагалі прибрати та зробити рівний носик", – розповіла Ірина.


Ірина Білик / Фото з інстаграму співачки

  • Підтяжка обличчя

Декілька разів артистка вдавалася до підтяжки обличчя, щоб завжди мати бездоганний зовнішній вигляд.

  • Уколи краси

Також Ірина Білик не нехтує уколами краси. Вона доглядає за собою і такі ритуали є серед її процедур. Зокрема, зізналася, що збільшила губи: "Підколола губки. А що тут такого, якщо я люблю цілуватися?".


Ірина Білик / Фото з інстаграму співачки