Днями 50-річна Ірина Білик з'явилась на новорічному ярмарку в столиці разом з синами і дівчиною старшого нащадка. Молода пара не соромиться говорити про свої почуття відкрито та демонструє кохання привселюдно. Під час зйомок новорічної програми для каналу "Україна" співачка поділилась, як ставиться до обраниці Гліба та прокоментувала їхні стосунки.

До теми З синами і невісткою: Ірина Білик з'явилась на новорічному ярмарку в столиці – фото

Ірина Білик про стосунки старшого сина Гліба

Зірка завжди дуже тепло відгукується про дівчину свого сина. Раніше вона зізнавалась, що з радістю прийняла Алісу в сім'ю та буде рада, якщо закохані вирішать одружитися. Однак наразі про укладення шлюбу пара не говорить, тому Ірина Білик наголошує, що називати кохану Гліба її невісткою поки зарано. До дівчини вона ставиться як до доньки.

У мого сина є дівчина, а невістка буде тоді, коли вони вирішать одружитися. Кожен пам'ятає себе у 20 років. Нехай всі будуть щасливі. Зараз вони вільні й молоді. Мої діти, – поділилась Ірина Білик.

Варто нагадати, що Гліб та Аліса зустрічаються понад три роки. Ще на початку стосунків хлопець зізнався у коханні та освідчився. Зробив він це кришкою від пляшки пива, яку носить як обручку. Схоже, цю пропозицію сама Ірина Білик не сприймає серйозно. Проте зірка впевнена, що син любить по-справжньому і це на все життя.

"Гліб сказав, що це його кохання. Думаю, якщо мій син, який дуже схожий на мене, любить, то це на все життя", – наголосила співачка.


Сини Ірини Білик і дівчина Гліба / Фото Instagram / @bilyk_iryna