Шоу "Холостяк" зробило грузинського продюсера Іраклі Макацарія зіркою в Україні. Він брав участь у популярних шоу та здобув майже півмільйонну армію прихильників в інстаграмі. З шанувальниками він поділився світлинами з сімейного альбому. Фото підкорили мережу.

Читайте також Снігуронька біля ялинки: Алла Мазур розчулила історією про новорічний костюм – архівне фото

Як Іраклі Макацарія виглядав підлітком

Попри те. що продюсер не надто охоче ділиться подробицями особистого життя, а романтичні стосунки й узагалі тримає подалі від публіки, він оприлюднив серію фото з дитинства та юності. На одних кадрах він позував зі старшою сестрою Ланою та бабусею в автентичній квартирі на тлі килима. Поряд з сестрою Іраклі Макацарія зображений також у національному грузинському одязі.

У підлітковому віці герой "Холостяка 6" мав темне кучеряве волосся, яке згодом зголив. Так, він показав архівну світлину з відпочинку на морі, на якій постав худим, однак м'язистим юнаком. Поділився Іраклі Макацарія й кадрами з перших студійних зйомок та появ на телебаченні.

Тепер ви знаєте про мене все, – пожартував красунчик.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Архівні фото зірки підкорили мережу, а особливо жіночу аудиторію. Тому прихильниці не скупились на компліменти та наголосили, що з віком Іраклі Макацарія став ще красивішим:

  • Ви довели правдивість приказки про те, що чоловіки, як коньяк, з роками стають дедалі витриманішими, міцнішими та благороднішими;
  • Настав той самий розквіт сил. Розумний, красивий, достатньо вгодований чоловік;
  • З хлопчика виріс чоловік;
  • Красунчик у будь-якому віці;
  • Зміни тільки в хороший бік мужності та краси. З роками тільки краще та вишуканіше.