Попри те, що період новорічно-різдвяних свят майже закінчився, й безліч зірок вже показали архівні фото з новорічних ранків, 55-річнна Алла Мазур лише зараз вирішила поділитися зворушливою історією з дитинства. На особистій сторінці в інстаграмі ведуча опублікувала фото з сімейних альбомів, на якому постала в образі Снігуроньки біля ялинки. Вона зізналась, що заради розкішного костюма та щастя доньки мама не спала цілу ніч.

Цікаво Алла Мазур зачарувала світлинами біля новорічної ялинки

Алла Мазур про новорічний костюм Снігуроньки

Зірка зізналась, що в другому чи третьому класі отримала почесну та відповідальну роль Снігуроньки на новорічному ранку. Заради гарного виступу вона вивчила довжелезний текст та багато репетирувала, однак святкового костюма не мала.

На той час у селі Зіньків на Хмельниччині, де виросла телезірка, про магазини карнавального одягу навіть не чули, замовити вбрання у місцевих майстринь батьки не встигли, а на пошиття костюму мама-медсестра не мала часу через постійні чергування. Тому за ніч до свята Алла Мазур вирішила, що одягне шкільну форму, яку прикрасить дощиком.

Всі мої мрії про чудове свято розсипаються на очах. "Ну що ж, буду Снігуронькою в шкільній формі", – подумала я, засинаючи у сльозах. Прикрашу дощиком і піду. А що робити? – пригадала ведуча ТСН.

Однак на ранок сталося справжнє диво: після чергування в місцевій лікарні мама лише за ніч пошила доньці розкішний костюм! Створила його Ніна Мазур з підручних матеріалів, доклавши фантазію та любов.

"Мама за ніч з накрохмаленого простирадла пошила халатик, який став кожушком. З роллю хутра впоралась вата, полита клеєм і посипана осколками розбитих ялинкових іграшок. У ролі казкового бісеру – розібрана ялинкова гірлянда. Вона ж прикрасила і мою чудову шапочку. Ну а шкільні чоботи, обшиті тим же білим простирадлом, стали казково красивим взуттям Снігуроньки", – розповіла Алла Мазур.

Архівне фото Алли Мазур в костюмі Снігуроньки


Алла Мазур в костюмі Снігуроньки / Фото Instagram / @allamazurofficial

Знаменитість пригадала, що плакала від розчулення, а на святі відчувала себе Попелюшкою, адже вбрання іскрилося та переливалося під прожекторами! Зворушлива історія змусила просльозитися навіть шанувальників Алли Мазур, які поділились емоціями в коментарях:

  • "Ваша історія розчулила до сліз";
  • "Яка гарна історія! У мене в самої сльози на очах. Неймовірно! Наші мами дійсно творять дива";
  • "Історія до сліз";
  • "І я розплакалася";
  • "Дуже гарна історія! Я навіть сліз не втримала. Уявила і вас маленькою, і змучену після роботи матусю, яка всю ніч творила диво".